Anadolu Halkının Özgür Sesi
 
Yayında :
 
 
 

MHP'li Ersoy, Vatandaşlarla bir arada

 

MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, merkez ilçe Sarıçam'da tüm gün vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi.

...İLKGÜN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, "Cumhur İttifakı’nı bozmak için her gün fitne çıkaranlara, MHPye, Sayın Genel Başkanımıza, Sayın Cumhurbaşkanımıza saldıranlara bakın. Düşmanın bütün okları Cumhur İttifakını gösteriyor." dedi.

MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, merkez ilçe Sarıçamda tüm günü halkın arasında geçirdi. Güne MHP Sarıçam İlçe Teşkilatını ziyaretle başlayan Ersoy, burada İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma ve yönetimle çalışmalar hakkında istişarede bulundu.
Daha sonra Yavuz Sultan Selim Mahallesinde kadınlarla, Osmangazi Mahallesinde ise mahalle sakinleriyle bir araya gelen Ayşe Sibel Ersoy, Sarıçamda ikamet eden Şehit Fatih Akbulutun ailesine, Kıbrıs Gazisi Halit Temiz’in evine, rahatsızlığı bulunan Asel Mina Akçay’ın ailesine ziyaretlerde bulundu.
MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, yoğun ilgi gören mahalle toplantılarında vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi, gündemi de değerlendirdi. Muhalefetin milli güvenlik sorunu haline geldiğini belirten Ersoy "Cumhur İttifakı’na her gün yalan ve fitne ile saldıran muhalefeti oluşturan partiler, Türkiyenin siyasi partileri olmaktan çıkmıştır.

Kurulan altılı masanın altına gizlenen HDP güya görünmüyor ama masanın göbeğinde yer alıyor. Bu masada Türk
milletinin adı yok, Atatürkün adı yok ama nedense bu masada Demirtaş ve HDP hayranlığı hep var. İttifak ettikleri ve bazen de kendilerini hizaya çeken HDP üzerinden bölücü terör örgütü PKKya eklemlenen muhalefet, Türkiyenin tam karşısında konumlanmıştır." dedi.

 
Tarih       : 21 Ağustos 2022
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2022

 
 

 

Mobil Sürüme Geçiş